Меню сайту
Форма входу
Новини школи

 

Шановні батьки та учні!

 В переддень Новорічних свят  є така традиція – підводити підсумки року , який залишає  нас.

 Насамперед, наша школа багата вами , нашими учнями, яких ми дуже любимо і поважаємо! А пишатися є ким і чим!

 За результатами участі учнів у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад маємо такі результати:

 1. Історія – Мулько Анастасія –І місце (учитель Кулак С.Д.).
 2. Географія – Мулько Анастасія – І місце (учитель Козирод В.М.)
 3. Українська мова – Онипко Тетяна – ІІ місце (учитель Житник Т.О.)
 4. Історія – Перегінець Світлана – ІІ місце (учитель Кулак С.Д.)
 5. Математика – Гордієнко Ростислав – ІІ місце (учитель Трохименко Л.І.)
 6. Англійська мова – Онипко Тетяна – ІІ місце (учитель Лобач І.В.)
 7. Біологія – Онипко Тетяна – ІІІ місце (учитель Галушко В.В.)

Участь  у  Конкурсах  :

 1. Мулько Анастасія – І місце у Всеукраїнському конкурсі знавців рідної мови  імені Петра Яцика (учитель Житник Т.О.)
 2. Онипко Тетяна – ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі знавців рідної мови  імені Петра Яцика (учитель Житник Т.О.)

3.Мулько Анастасія – І місце у Всеукраїнському мовно – літературному конкурсі імені Т.Г. Шевченка (учитель Житник Т.О.)

4.Перегінець Юлія – І місце у Всеукраїнському мовно – літературному конкурсі імені Т.Г. Шевченка (учитель Заворотна Г.Д)

5. Онипко Тетяна – ІІ місце місце  у Всеукраїнському мовно – літературному конкурсі імені Т.Г. Шевченка (учитель Житник Т.О.)

6. Жгир Аліна – ІІ місце у спортивних змаганнях (шахи , учитель Житник С.М.)

7. Ліщинський Станіслав – учасник обласних змагань з ракето модельного спорту – нагороджений грамотою (керівник гуртка Заворотний О.О.).

 Також в олімпіадах та конкурсах брали участь та показали високу результативність  такі учні: Шинкаренко Вероніка, Троян Володимир, Паровична Катерина, Щербак Світлана.

Муха Діана, Кибкало Тетяна, Шишацький Ігор.

Учениця 8 класу Мулько Анастасія  за високу результативність участі в районних олімпіадах та конкурсах нагороджена безкоштовною путівкою в оздоровчий табір для обдарованих дітей «Ерудит» м. Кременчука, де вона буде відпочивати з 12 січня 2015 року.

Адміністрація школи , педагогічний колектив вдячні  учням , які показали високі  результати , батькам – за підтримку і розуміння.

Бажаємо Вам в Новому році безхмарного  неба , ясного сонечка, миру і спокою на землі, здоров’я, щастя , нових творчих досягнень,  здійснення всіх мрій і бажань!

 

 З повагою до учнів та батьків  – педагогічний колектив школи.

Районний фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

04 та 10 квітня 2014 р. відбувся І (районний) етап фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я» на  Новосанжарського Будинків дитячої та юнацької творчості. 

У цьому році фестиваль об'єднав команди із 18 навчальних закладів, які змагалися у конкурсах: літературно-музичних спортивно-танцювальних міні-композицій, вікторини з теми «Що я знаю про здоровий спосіб життя», конкурсу плакатів та фотографій.

Журі фестивалю-конкурсу оцінили виступи команд та визначили переможців.
Конкурс літературно-музичних спортивно-танцювальних міні-композицій, вікторина з теми «Що я знаю про здоровий спосіб життя»:

Наша  команда «Тонус» Сухомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.( кер. Пуха М.М., Галушко В.В.),  зайняла ІІ місце в загальному заліку. Учасники команди  ( Фуга Аліна, Фуга Яніна, рибалко Ольга, Трохименко Віка, Колодяжна Юлія, Онипко Тетяна, Білокінь Юлія, Каракуця Вадим, Коваль Діма) показали свій атристизм,творчість і фізичний розвиток.

У конкурсі фотографій команда  виборола ІІ місце.

 Бажаємо всім здоров'я! Обирайте разом з нами здоровий спосіб життя!

 

 

Олімпіада з екології

10 листопада 2013 року на базі Новосанжарського НВК проводився II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, яка включала два тури.

Перший тур передбачав розв’язування тестових завдань. Він проходив за умовами і правилами, встановленими для олімпіад з базових і спеціальних дисциплін. Під час другого туру олімпіади з екології відбувався захист екологічних проектів.

Метою створення учнівських екологічних проектів є прагнення привернути увагу молоді до проблем екології та охорони довкілля.

У процесі роботи над екологічним проектом учні оволоділи навичками наукового пошуку, відбору матеріалу, необхідного для розкриття теми проекту та його реалізації, узагальнення та аналізу, оволоділи методами екомоніторингу.

На захист екологічних проектів  було представлено одинадцять робіт, а саме: з Крутобалківської ЗОШ І-ІІІ ст., Сухомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст., Малоперещепинської ЗОШ І-ІІІ ст., Малокобелячківської ЗОШ І-ІІІ ст., Руденківської ЗОШ І-ІІІ ст., Новосанжарського НВК, Полузірського НВК та Кустолівської ЗОШ І-ІІІ ст.

До підготовки та захисту проектів діти та їх керівники підійшли творчо, на належному рівні були представлені презентації та постери.

Сухомаячківську  ЗОШ  І-ІІІ ст..  представляли  учениці:  10 клас Онипко Тетяна з екологічним  проектом  «За чистий берег ставка» ,   11 клас Шинкаренко Юлія з екологічним проектом «Не паліть опалі листя». 

Переможницею  районного конкурсу   стала Онипко Тетяна,   ІІІ місце завоювала Шинкаренко  Юлія.

 

Екологічний проект - "Чистий стадіон" 

        23 жовтня, напередодні канікул, учні  школи реалізували екологічний проект "Чистий стадіон". Автор, Шмігель Юлія учениця 10 класу, працювала над  створенням проекту і його реалізацією.
        Метою проекту було сформувати екологічну культуру в  учнів,  з’ясувати причини засмічення місцевого стадіону,   прибрати територію місцевого стадіону, розробити  рекомендації щодо правил поведінки і розвитку екологічної культури в учнів і жителів села,   поліпшення екологічної ситуації в селі. 
Очікувані результати: покращення екології села,  прибрана територія, що в результаті  дасть збільшення кількості школярів які займатимуться спортом.
           В реалізації проекту взяли 102  учні,  віком від 14  до 17 років, учителі. Під час виконання проекту були впорядковані бігові доріжки,  прибрано територію навколо футбольного поля, зібрали і  вивезли опале листя та побутове сміття.
     
           Всі учасники екологічного проекту були задоволені результатами  виконання поставлених  завдань.  Чистий стадіон - це  крок до чистого   довкілля.   

 

 

 

 

 

 

Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту
 • Освіта Новосанжарщини
 •  
   
  Copyright MyCorp © 2019
  Безкоштовний хостинг uCoz